Üniversitemizin 16 fakültesinden mezun olan, haklı bir gurur ve sevinç yaşayan mezunlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. İşte Yakın Doğu Üniversitesi’nin 2012 – 2013 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi mezunları…
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
SPOR YÖNETİCİLİĞİ BÖLÜMÜ
Yetkin Öngün
Anıl Girit
Hasan Şentürk
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
Erman Balkay
Yunus Emre İleli
İnanç Refikoğlu
Çağan Kılıç
Hasan Öven
Kemal Yavaşoğlu
Zafer Dandil
Ziya Vaiz
Kemal Cem Özgül
Tolga Cengiz
Emine Kasapoğlu
Beyan Kurtarankartal
Mustafa Sarıyıldırım
Saniye Esmerarslan
Eda Elataş
Zekeriya Saltan
Batuhan Demirci
Sercan Yıldırım
Zülküf Yılmaz
Mehmet Gümüş
Nil Fırat
Türer Türemiş
İnan Tırmık
Hatice Hicran Özdemir
Sultan Kavacı
Veysel Acat
Erdin. Bazancir
Ömer Kılınaslan
Tuncay Arat
Abdulkerim Bozan
Kemal Taşkıran
Mert Yiğit
Ahmet Cura
Mustafa Öncel
Rasim Anteplioğlu
Osman Cumhur
Abdullah Can Özdemir
Cihat Demirkaya
Gökhan Adıyeke
Aydın Kılıçaslan
Mahmut Büyükbozdoğan
Egemen Özmen
Nazan Yıkılmaz
Tanju Hamdi
Hüsnü Ayberk
Muhammed Ali Ceylan
MÜHENDİSLİK FAKÜLESİ
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
Hasan Sefa Koç
Serkan Büken
İlkin Aksu
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
Kadir Elmas İşler
Serkan Pehlivan
Ali Tilki
Cihangir Tozkoparan
Efe Barut
Serkan Dede
Özgür Süleyman Ünal
İbrahim Halil Ürün
İbrahim Onur Akçınar
Gökhan Özkeçeci
Selim Şahin
İslam Osama Albilbesi
Fatma Zafersoy
Özkan Soğancı
Emre Bildik
Abdullah Mesut Septioğlu
Aysun Ali
Mehmet Şerif
Yücel Kavalcı
Muath Mohamad Yassin Mekky
İlyaz Efendi
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
Furkan Yazğı
Danjuma Sama Bobga
Mehmet Dolmacı
Akyan Yenen
Rauf Burak Köksalan
Ali Lord
Mubashir Wazir Abbasi
Mehmet Çoban
Fuat Devrik
Cemil Özçağ
Ömer Güneş
Mehmet Seyfettin Ant
Yusuf Şen
Burak Akkaya
İbrahim Ethem Kök
İbrahim kan
Yasir Mustafa Elamin
Abbar Ahmed
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MASTER
Hüseyin Güney
Selin Uzelaltınbulat
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
Sinan Övünç Azgın
Mohammad Rajai Amin Harb
Hafız Adil Rassol
Ufuk Topcu
Omar Alasmar
Ömer Ertürk
Nil Gün
Ahmed Salim Algharbi
Sacid Yasin
Fahed Mohd Monjed Akram Saymeh
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ YÜKSEK LİSANS
Ibukun Oluwoye
GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
Kıymet Sadi
DENİZCİLİK FAKÜLTESİ
DENİZ İŞLETMECİLİĞİ VE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ
Nadire Oğan
GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
Onur Memiş
GÜVERTE BÖLÜMÜ
Şevket Tulup
Emre Onur Tekin
Denizhan Aydın
Umut Maraklı
MİMARLIK FAKÜLTESİ
İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜ
Sıdıka Erçakıca
Hilmi Fırat Tuncer
Elvan Bozdoğan
Ayten Angın
Ozan Balıbey
Fikri Yılmaz
Abdurrahim Küçük
Ali Acıoğlu
Fikret Erdem
Arzu Yurtoğulları
Mustafa Karataş
Kutluhan Karamehmetoğlu
Gizem Adak
Ayşegül Can
Gökhan Kaya
Sedat Durukan
Cihan Savaş
Deniz Emre Sandalcı
Ethem İzzet Yılmaz
Merve Özkan
Hakan Tokdemir
Hayrullah Murat Erdoğmuş
Sibel Baran Aşkan
Mehmet Selim Büyükgüçlü
Şugayip Engin Karapınar
Burak Delikara
İbrahim Halil Çiftçi
Mert Eğilmez
Canan Arıklı
Çiğdem Bıçak
MİMARLIK YÜKSEK LİSANS
Aysun Kaleoğlu
Simge Eğitmen
Emine kayan
Seran Dokuzlar
Bayram Paşaoğluları
MİMARLIK BÖLÜMÜ
Murat Seyfi
Ceylan Keleşoğlu
Şahin Şevik
Ersel Işıkgün
Fırat Gençosman
Ulus Darbazoğlu
Elif Çabuk
Oral Timel
Mehmet Kurtgöz
Ali Paşaoluları
Salih Özbirim
Aysel Yüksekbaş
Berna İskifoğlu
Yaşar Kaçar
Heval Gül
Orhan Hezer Süerman
Damla Yalçın
Ahmet Arusoğlu
Nathaniel Man Philips
Miraç Yurttan Çevik
Hüseyin Otman
Nilofar Kıbrıtıtadı
Suleiman Yusuf İliya
Alexandr Trandafil
Mohamad Ghadir Khalil
Maamoun Ammoun
Darya M. İsmail
İbrahim Gürcü
Mustafa Yıldırım
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMÜ
Nuray Tekcan
Güven Öner
Nilhan Keser
Çağla Kızılşahin
Tufan Gençay
Derviş Abbas
Hakan Üredi
Gürhan Kuzu
Hasan Çelikkaya
Ferhat Aktaş
Ali Onbaşı
Çise Nur Gürkan
Hatice İrem Baysal
Hacer İnan
Mustafa Şimşek
Ulaş Ufuk Ökte
Ahmet Mesut Aktaş
Hıdır Karakaya
Yıldırım Meral
Hakan Güneş
Selahattin Üstünkaya
RADYO TELEVİZYON SİNEMA BÖLÜMÜ
Ahmet Galip Bilgin
Melih İzveren
Burcu Eroğlu
Fevzi Karadağ
Koray Gürcan
Yağız Buğra Özcan
Savtekin Emre Topaktaş
Emre Pehlivan
Şehnaz Hayfavi
Burak Dündar
RADYO TELEVİZYON YAYINCILIĞI ÖN LİSANS PROGRAMI
Ferda Aşıroğlu
GAZETECİLİK BÖLÜMÜ
Mustafa Alper Özçelik
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
Hümeyra Yalçın
Sultan Pekri
Nesrin Özkan
Selcan Çelik Temizel
Hanım Günaltın
Cansu İnce
Zehra Kapan
Elif Rabia Güngör
Emine Kara
Yeşim Salt
Atilla Duran
Fatoş Öztürk
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
Mahmut Aksoy
Başak Yıldırım
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ YÜKSEKOKULU
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
İbrahim Halil Dayanan
Mehmet Yıldırım
Pınar Çağlar
Gülen Şener
Cenkay Yarışkan
Mahafza Moras Mohammad
Mustafa Kıvanç
Salih Özgürgün
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ MASTER
Erhan Kıvanç
BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
Ahmet Sivri
Ahmet Konut
Ali Küçüker
Aslı Ulutaş
Cihan Topal
Çağsın Fatin
Deniz Sağlam
Derman Bulut
Döndü Kara
Ercan Oyal
Ercan Öztürk
Erdal İzol
Erhan Çınar
Ehran Mehmet Kasabalı
Funda Gürbüz
Galip Solmazer
Görkem Yiğit
Görkem Olgu
Habip Hakan Yıldırım
Halil İbrahim Akbulut
Halit Çocuk
İlker Ezel Meteci
İsmail Umar
Kadriye Başak Tom
Mahmut Özgönül
Mehmet Özcan
Miraç pürçüklü
Murat Baba
Musa Uysal
Mustafa Topluoğlu
Ömer Gökçayır
Semih Çağlar
Serkan Kumru
Süleyman Aşina
Tuğba Karaduman
Zekeriya Eğer
Zeynep Baz
Zeynep Yavaş
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM ABD
Ömer Ayyıldız
Duygu Mavi
Yasemin Tepe
İbrahim Tekman
Damla Hurşit Selçuk
BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİSİ EĞİTİM ANABİLİM DALI
Derviş Karabey
Emrah Soykan
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
Arzy Emirova
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ
Hülya Avcıgil
Mustafa Salman
Fadime Şen
Fatma Köle
Fatma Tuğçe Yılmaz
Havva Giyzem Yıldız
Ümit Abdik
Güldane Aydemir
Tuncay Demirkol
Bergen Özaltun
Özge Erdem
Gülsüm Çırak
Hatice Öztürk
Ayşegül Gökdemir
Dilara Özcan
Damla Çiftçi
Murat Sarı
Yasemin Demiray
Zeynep Arıcan
Rabia Meltem Özdemir
Hacer Coşkun
Özlem Köşgeroğlu
Fetiye Çelik
Sevilay Ataş
Mustafa Sinan Kurşunlu
Feriha Karagözlü
Şifa Şavk
Aslı Aldağ
Emine Alasya
İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
İŞLETME BÖLÜMÜ
Temuçin Kavaz
Eyüp Bora Çetindemir
Fatih Savaş Kanca
Emir Ali Erbilek
Berin Engin
Margaryta Kadymets
Özlem Türkel
Seren Yücekal
Salih Bayraktar
Eray Kermeoğlu
Dilek Kara
Burak Tumlukolçu
Bilal Güzel
Ahmed Dawod Abdulla Abussalem
Bakhsh Abduljaleel Bakhsh
Ayten Sakallı
Raviye Nalcıoğlu
MUHASEBE BÖLÜMÜ ÖN LİSASNS PROGRAMI
Ali Erdelhun
Sıdıka Borucu
BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ
Yahya El Masri
Ela Mutimol
Rıdvan Arca
BANKACILIK VE FİNANS ÖN LİSANS PROGRAMI
Berna Ceylan
Çiğdem Karaçali
Eyüp Hösükler
EKONOMİ BÖLÜMÜ
Öner Durmuş
ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ
Çiğdem Öztürk
Münevver Kürkçü
Muhammed Ali Keleş
Olga Poberezhna
BİLGİSAYAR ENFORMATİK BÖLÜMÜ
Kerem Gürkan
Cansay Ongan
Nathaniel Ejembi Adoba
Mustafa Kuru
BİLGİSAYAR İŞLETİM SİSTEMLERİ ÖN LİSANS PROGRAMI
Özgü Güzar
Aytaç Erenez
AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜ
Ecem Geren
PAZARLAMA BÖLÜMÜ
Derya Dilsiz
Cem Kızılgök
SİYASET BİLİMİ BÖLÜMÜ
Evrim Benzetsel
ATATÜRK EĞİTİM FAKÜLTESİ
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ
Çağla Bilgin
Çağla Yıldız
Semra Müjde
Gizem Galipoğulları
Gizem Tuğun
İzlem Özbarker
Gizem Özpineci
Bahar Ayyıldız
TARİH ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
Umut Balkan
Şifa Yıldırım
Ozan Aksertel
TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
Fadime Tarzan
Ayşegül Akgün
İbrahim Şahin
Veysi Taş
Ferit Sertkaya
Filiz Güneş
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
Ayşe Şeyma Bozkurt
Yorum bırakın