Porażka tyskich Sokołów w Krakowie.

W spotkaniu 6. kolejki Polskiej Ligi Futbolu drużyna futbolu amerykańskiego Kraków Kings wygrała u siebie z Tychy Falcons 10:7.

Spotkanie było wyrównane i do końca trzymało w napięciu. Gospodarze objęli prowadzenie w pierwszej kwarcie. Po krótkiej akcji biegowej i przyłożeniu Jan Szweja, a następnie skutecznie wykonanym podwyższeniu przez Mateusza Masłonia było 7:0. Ten ostatni w drugiej kwarcie celnie kopnął z pola, więc na przerwę zespoły schodziły przy 10-punktowej różnicy.

Goście dopiero w czwartej kwarcie zaliczyli pierwszy touchown po akcji biegowej, wrócili do walki o zwycięstwo. Losów meczu nie udało im się jednak odwrócić.

Kraków Kings – Tychy Falcons 10:7 (7:0, 3:0, 0:0, 0:7)

Kolejne spotkanie Sokoły rozegrają 3.06 na Falcons Field o godz. 13:00 z Warsaw Mets.